REGULAMIN FESTIWALU I INFORMACJA O TRANSMISJACH

Dodano 10.9.2020

W dniach 23–27 września spotkamy się w Gorlicach podczas 6. Festiwalu im. Zygmunta Haupta. Wszystkich widzów i przyjaciół Festiwalu zachęcamy do zapoznania się z informacjami organizatorów. 

Jest już dostępny REGULAMIN FESTIWALU. Prosimy o zapoznanie się z jego treścią. Regulamin określa warunki udziału w naszym wydarzeniu, w szczególności zasady bezpieczeństwa w związku z zagrożeniem COVID-19. Regulamin jest dostępny w zakładce REGULAMIN, pod adresem: www.bit.ly/haupt2020-regulamin

NAJWAŻNIEJSZE ZASADY
— Spotkania będą odbywały się w sali teatralnej Gorlickiego Centrum Kultury. 
— Wstęp na wszystkie spotkania jest wolny. Nie prowadzimy rezerwacji miejsc. 
— Do dyspozycji widzów będzie nie więcej niż 50% liczby miejsc (150 miejsc). 
— Miejsca niedostępne dla publiczności będą stosownie oznakowane.
— Widzowie zobowiązani są do poruszania się na terenie GCK-u zgodnie z przygotowanymi przez nas oznaczeniami oraz z zachowaniem dystansu społecznego min. 1,5 m.
— Widzowie wyrażają zgodę na bezdotykowy pomiar temperatury, a przed wejściem na teren Festiwalu zobowiązani są do dezynfekcji dłoni (zapewniamy płyny dezynfekcyjne) oraz zakrycia nosa i ust (we własnym zakresie).

OŚWIADCZENIE O STANIE ZDROWIA
Warunkiem udziału jest przekazanie (każdego kolejnego dnia) podpisanego Oświadczenia o stanie zdrowia i świadomości ryzyka. Oświadczenie jest dostępne w zakładce REGULAMIN, pod adresem: www.bit.ly/haupt2020-oswiadczenie. Będzie także dostępne do odbioru i wypełnienia na miejscu. Zachęcamy oczywiście do pobrania oświadczenia wcześniej i zabrania go ze sobą, pomoże nam to w organizacji widowni. 

TRANSMISJE LIVE
Wychodząc naprzeciw tym wszystkim, którzy do Gorlic nie przybędą, zaplanowaliśmy także transmisje live z festiwalowych spotkań, które zostaną przygotowane przez GORLICE.TV. Będą one dostępne w naszych mediach społecznościowych, na FACEBOOKU oraz YOUTUBIE.  

6. Festiwal im. Zygmunta Haupta odbywa się w dniach 23–27 września 2020 roku. W zakładce PROGRAM można się zapoznać ze szczegółowym harmonogramem Festiwalu. Zachęcamy do śledzenia naszej strony internetowej oraz profilu na FACEBOOKU, YOUTUBIE i INSTAGRAMIE

Foto © Magda Skrzeczkowska

© FESTIWAL IM. ZYGMUNTA HAUPTA | ZYGMUNT HAUPT FESTIVAL | PROJEKT I REALIZACJA: ALICJA SAWICKA