WSPIERAM TO — 27 000 I CO DALEJ?

Dodano 24.6.2019

Dokładnie miesiąc temu rozpoczęła się kampania crowdfundingowa, którą prowadzimy przez portal wspieram.to. Dzięki Waszemu wsparciu udało nam się zebrać 100% minimalnej, potrzebnej kwoty. Mamy więc pewność, że tegoroczna odsłona Festiwalu się odbędzie. Dziękujemy, jesteście najlepsi!

Ale to jeszcze nie koniec. Nasza zbiórka kończy się dopiero 5 lipca. Jeżeli zbierzemy odpowiednio wyższą kwotę (wyższą niż 27 000 zł), wzbogacimy program o kolejne spotkania i/lub wydłużymy czas trwania Festiwalu. Zachęcamy więc do dalszego wspierania. Każda osoba wspomagająca projekt może liczyć na naszą wdzięczność oraz nagrody. Ich szczegółowa lista oraz dokładny opis projektu są dostępne pod linkiem www.wspieram.to/5festiwalhaupta.

Mieszkańców Warszawy zapraszamy także do Księgarni Moda na Czytanie, gdzie 28 czerwca (godz. 20.00) odbędzie się spektakl improwizowany w wykonaniu Teatru Klancyk z gościnnym udziałem Aleksandry Boćkowskiej i Krzysztofa Środy. Całkowity dochód ze sprzedaży biletów zostanie przeznaczony na organizację 5. Festiwalu im. Zygmunta Haupta.

Więcej informacji o spektaklu: www.facebook.com/events/377375552909283
Bilety (35 zł) do nabycia tylko w sprzedaży internetowej: www.bit.ly/2WRVnhP

5. Festiwal im. Zygmunta Haupta odbędzie się w dniach 26–29 września 2019 roku. Zachęcamy do śledzenia naszej strony internetowej oraz profilu na FACEBOOKU i INSTAGRAMIE.

© FESTIWAL IM. ZYGMUNTA HAUPTA | ZYGMUNT HAUPT FESTIVAL | PROJEKT I REALIZACJA: ALICJA SAWICKA