ZNAMY JUŻ TERMIN FESTIWALU IM. ZYGMUNTA HAUPTA 2019

Dodano 8.10.2018

Za nami czwarte gorlickie spotkanie z literaturą, któremu rytm, atmosferę i tematykę wskazał Zygmunt Haupt — patron Festiwalu. Podziękowania należą się przede wszystkim naszej publiczności, obecnej na wszystkich wydarzeniach i żywo zainteresowanej podejmowanymi zagadnieniami.

Dlatego z przyjemnością już dziś zapraszamy na 5. Festiwal im. Zygmunta Haupta, który jest planowany w terminie 26–29 września 2019. Chociaż na zapowiedzi programowe jest jeszcze za wcześnie, mamy nadzieję, że doświadczenie ostatniej, jeszcze świeżej we wspomnieniu edycji skłoni naszych widzów, by od razu zarezerwować ten czas w kalendarzach.

A wszystkich tęskniących za festiwalową atmosferą zachęcamy do wysłuchania AUDYCJI Radia Kraków, w której o Zygmuncie Haupcie i gorlickim święcie literatury opowiadają: Andrzej Stasiuk, Wojciech Bonowicz, prof. Aleksander Madyda i Monika Stopczyk. Gościem programu była także Urszula Zajączkowska — biorąca udział w tegorocznym Festiwalu poetka i botaniczka, laureatka Nagrody Fundacji im. Kościelskich.

Zachęcamy do śledzenia naszej strony internetowej oraz profilu na FACEBOOKU i INSTAGRAMIE.

© FESTIWAL IM. ZYGMUNTA HAUPTA | ZYGMUNT HAUPT FESTIVAL | PROJEKT I REALIZACJA: ALICJA SAWICKA