WSPIERAM TO — 113 PROCENT SUKCESU

Dodano 9.7.2019

Z ogromną przyjemnością możemy już poinformować, że nasza kampania crowdfundingowa prowadzona w portalu wspieram.to zakończyła się sukcesem. A nawet więcej, ponieważ zebrana kwota 30 737 zł to dokładnie 113% sukcesu! 5. Festiwal im. Zygmunta Haupta odbędzie się dzięki Waszym wpłatom, których było aż 224.  

CEL PROJEKTU

Jako cel wyznaczyliśmy sobie kwotę 27 000 zł, która jest potrzebna do zrealizowania w Gorlicach czterodniowego festiwalu literackiego (łącznie 16 wydarzeń — 4 każdego dnia). Dodatkową kwotę 3737 zł, zgodnie z opisem celu projektu, przeznaczymy na wzbogacenie programu Festiwalu o inne wydarzenie/wydarzenia. Cała zebrana suma zostanie oczywiście pomniejszona o prowizję usługodawcy, czyli portal wspieram.to (9,5%), prowizję przedsiębiorstwa pośredniczącego w przekazywaniu płatności (2,5%) oraz koszty związane z wysyłką i realizacją nagród.

PRZEKAZANIE NAGRÓD

Każdą nagrodę przekażemy w założonym terminie. Terminy te są różne, w zależności od rodzaju nagrody. Informacje o czasie realizacji są dostępne pod adresem www.wspieram.to/5festiwalhaupta. W prawej kolumnie znajduje się lista nagród, a przy każdej z nich jest podany maksymalny termin jej wykonania. Oznacza to, że nagroda, która ma podany termin np. „grudzień 2019” zostanie zrealizowana najpóźniej do tego czasu. Terminy wykonania niektórych nagród (z uwagi na ich specyfikę) będą ustalane indywidualnie z osobami wspierającymi. Prosimy o uzbrojenie się w odrobinę cierpliwości. Skontaktujemy się z każdym z Was w celu potwierdzenia wysyłki nagrody lub ustalenia zasad jej przekazania.

PROGRAM FESTIWALU

Równocześnie z etapem realizacji nagród będziemy pracować nad tworzeniem programu Festiwalu, który planujemy opublikować w połowie sierpnia. Ale oczywiście już dziś zachęcamy wszystkich do rezerwowania sobie w kalendarzu ostatniego weekendu września. Zachęcamy Was do uczestnictwa w Festiwalu. Dołącz do grona miłośników Zygmunta Haupta i przyjaciół Gorlic — stolicy Beskidu Niskiego, miejsca, gdzie czas płynie wolniej.

5. Festiwal im. Zygmunta Haupta odbędzie się w dniach 26–29 września 2019 roku. Zachęcamy do śledzenia naszej strony internetowej oraz profilu na FACEBOOKU i INSTAGRAMIE.

Aktualizacja 2019.09.24: Informujemy, że po zakończeniu naszej kampanii nie były zaksięgowane wszystkie wpłaty. Ostateczna kwota, którą uzyskaliśmy, to 31 237 zł, czyli 115% sukcesu. Dziękujemy!

 

© FESTIWAL IM. ZYGMUNTA HAUPTA | ZYGMUNT HAUPT FESTIVAL | PROJEKT I REALIZACJA: ALICJA SAWICKA